Respublikos g. 94, LT-42136, Rokiškis Tel. (8 458) 71 233, faks. (8 458) 71 420. Įstaigos kodas 188772248
 

Kontaktai

Paieška
 
 

LATLIT Interreg

 
 

Kultūros sostinė

 
 

Rokiškio autobusų parkas

 
 

bck
gruodis 2019
fow
P
A
T
K
P
Š
S
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Renginys
Paroda
Konferencija
Diskoteka
Festivalis
Spektaklis
Visos kategorijos
 
 

Svetainės lankomumas

Viso apsilankė38991351
Šiandien17780
Dabar naršo285
 

Naujienos

Gyventojams

Turistams

Verslininkams

Gyvenimo atvejais

Kultūros sostinės estafetė - Trakų rankose!

Kultūros sostinės estafetė - Trakų rankose!

2019-12-09

Vos prieš savaitę Rokiškis atsisveikino su Lietuvos kultūros sostinės titulu perduodamas estafetę Trakams.

Vakar, padedant Vyriausiajam Lietuvos seneliui Kalėdai ir susirinkusiems trakiečiams, dangų nušvietus įspūdingiems fejerverkams, įžiebta Trakų miesto eglė, pasipuošusi spindinčiais ratilais – tarsi simboliška įžanga į 2020-uosius metus, kuomet šie ratilai bus jungtis tarp trijų dimensijų - praeities, dabarties ir ateities.

 

Rokiškio rajono savivaldybė - už tarptautinės partnerystės stiprinimą!

Rokiškio rajono savivaldybė - už tarptautinės partnerystės stiprinimą!

2019-12-09

Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas:

 

Iš įvairių renginių persivežame ne tik geras emocijas. Kiekviena išvyka, parodytas dėmesys stiprina draugystę ir padeda užmegzti ryšius bei plėtoti jau esamus.

Praėjusią savaitę teko lankytis net dviejuose išskirtiniuose renginiuose minint Kazachstano Respublikos Nepriklausomybės ir Rumunijos Nacionalinę dienas.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad Rokiškio rajono savivaldybė turi stiprius partnerius ir nestokoja bendrų projektų bei bendradarbiavimo galimybių ateityje.

 

2020-aisias - konferencija „Rokiškio dvaro sodybos alaus daryklos (Krošinskių pilaitės) pritaikymo idėjos

2020-aisias - konferencija „Rokiškio dvaro sodybos alaus daryklos (Krošinskių pilaitės) pritaikymo idėjos

2019-12-09

Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas:

Paslaptingai gražus vienas seniausių Rokiškio pastatų - dvaro sodybos alaus darykla, kitaip dar vadinamas Krošinskių pilaite.

Kasdien einant pro šį didingą, istoriją menantį pastatą, džiugesį temdo jo būklė. Nenorom skverbiasi mintys - ar atlaikys stogas dar vieną žiemą...

Keista, bet pasirodo iki šio laiko nebuvo vieningos nuomonės, kaip pilaitę galima būtų pritaikyti šiandien. Kiek pamenu, net gi nebuvo viešos diskusijos ką galima būtų čia įrengti.

 

2020-ieji paskelbti bendruomenių metais

2020-ieji paskelbti bendruomenių metais

2019-12-09

Bendruomenėse dažnai gimsta įvairiausios iniciatyvos. Jos jungia aktyvius, veiklius gyventojus, kurie nestokoja idėjų ir entuziazmo nuveikti didelius darbus savo bendruomenės labui. Šiuo Rokiškio rajono savivaldybės tarybos sprendimu paskelbti kitus metus – bendruomenių metais, norima parodyti didesnį savivaldos dėmesį bendruomeninėms organzacijoms ir sudaryti palankesnes bei patrauklesnes sąlygas dalyvauti bendruomeninėje veikloje.

 

Puikūs rokiškėnų pasirodymai - žiemos sporto šventėje „Vingiai ant ledo

Puikūs rokiškėnų pasirodymai - žiemos sporto šventėje „Vingiai ant ledo

2019-12-09

Vienas paskutiniųjų Rokiškio – Lietuvos kultūros sostinės 2019 renginių „Vingiai ant ledo” į Panevėžio ledo areną pritraukė nemažą būrį rokiškėnų, išsiilgusių žiemos pramogų. Renginyje buvo galima stebėti įvairiausių sporto šakų atstovų pasirodymus ir varžybas: nuo automobilių viražų, sinchroninio ir greitojo čiuožimo iki ledo ritulio varžybų. Mero taurė liko šio sporto entuziastų, rokiškėnų rankose. Už ilgametį darbą sporto bendruomenei, buvo padėkota Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro direktoriui Augučiui Kriukeliui ir metodininkui Romui Kundeliui.

Dalyvius šildė karšta arbata, šefo vaišės ir nuo geros nuotaikos įkaitusi atmosfera. Rokiškėnai dar kartą įrodė, kad suorganizuoti puikų renginį  - vieni juokai!

 

Žiemgalos policininkai ieško geresnių bendradarbiavimo sprendimų Latvijos – Lietuvos pasienio teritorijose
AB „Panevėžio energija“ šilumos tinklų projektams skiriama daugiau nei milijonas eurų ES parama
 
 

Naujienos

Spausdinti

Rokiškio rajono savivaldybės tarybos 2019-11-29 posėdžio darbotvarkė

2019-11-21

1. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės tarybos posėdžio darbotvarkės tvirtinimo. Pranešėjas – savivaldybės meras Ramūnas Godeliauskas.

2. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės tarybos 2019 m. gegužės 31 d. sprendimo Nr. TS-124 „Dėl Rokiškio rajono savivaldybės tarybos veiklos reglamento redakcinės komisijos sudarymo ir komisijos nuostatų patvirtinimo“ dalinio pakeitmo. Pranešėjas – komisijos pirmininkas Algis Kazulėnas.

3. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės tarybos 2019 m. gegužės 31 d. sprendimo Nr. TS-125 „Dėl Rokiškio rajono savivaldybės tarybos antikorupcijos komisijos sudarymo“ dalinio pakeitimo. Pranešėja – Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Baranovskienė.

4. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos teikiamų mokamų paslaugų sąrašo ir įkainių patvirtinimo. Pranešėjas – Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Aurimas Laužadis.

5. Dėl Rokiškio rajono švietimo įstaigų teikiamų paslaugų kainų ir gaunamų lėšų panaudojimo tvarkos patvirtinimo. Pranešėjas – Aurimas Laužadis.

6. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės tarybos 2019 m. balandžio 26 d. sprendimo Nr. TS-107 „Dėl Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centro teikiamų paslaugų kainų ir gaunamų lėšų panaudojimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo. Pranešėjas – Aurimas Laužadis.

7. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės tarybos 2018 m. spalio 26 d. sprendimo Nr. TS-249 „Dėl Neformaliojo vaikų švietimo lėšų skyrimo ir panaudojimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ dalinio pakeitimo. Pranešėjas – Aurimas Laužadis.

8. Dėl turto perdavimo viešajai įstaigai Rokiškio jaunimo centrui valdyti, naudoti ir disponuoti juo patikėjimo teise. Pranešėjas – Aurimas Laužadis.

9. Dėl priėmimo į Rokiškio rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašo patvirtinimo. Pranešėjas – Aurimas Laužadis.

10. Dėl atstovo delegavimo į biudžetinės įstaigos Rokiškio baseino tarybą. Pranešėjas –Aurimas Laužadis.

11. Dėl Augučio Kriukelio atleidimo iš Rokiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pareigų. Pranešėjas –Aurimas Laužadis.

12. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės tarybos 2019 m. vasario 20 d. sprendimo Nr. TS-16 „Dėl Rokiškio rajono savivaldybės biudžeto 2019 metams patvirtinimo“ patikslinimo. Pranešėja – Finansų skyriaus vedėja Reda Dūdienė.

13. Dėl savivaldybės turto perdavimo valdyti, naudoti ir disponuoti juo patikėjimo teise ir leidimo išnuomoti negyvenamąsias patalpas viešojo konkurso būdu. Pranešėja – Turto valdymo ir ūkio skyriaus vedėja Violeta Bieliūnaitė- Vanagienė.

14. Dėl atleidimo nuo savivaldybės turto nuomos, eksploatavimo ir kitų su turto išlaikymu susijusių mokesčių. Pranešėja – Violeta Bieliūnaitė-Vanagienė.

15. Dėl ilgalaikio materialiojo valstybės turto nurašymo. Pranešėja – Violeta Bieliūnaitė-Vanagienė.

16. Dėl pritarimo teikti projekto paraišką ir dalinio jo finansavimo. Pranešėja – Strateginio planavimo, investicijų ir viešųjų pirkimų skyriaus vedėja Jurgita Blaževičiūtė.

17. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės 2019 m. kovo  29 d. sprendimo Nr. TS-48 „Dėl pritarimo teikti projektą „Stoginės ledo ritulio aikštelei Rokiškio mieste įrengimas” ir dalinio jo finansavimo“ dalinio pakeitimo. Pranešėjas – savivaldybės administracijos direktorius Andrius Burnickas.

18. Dėl 2020 metų paskelbimo bendruomeninių organizacijų, veikiančių Rokiškio rajono savivaldybės teritorijoje, metais. Pranešėjas – Ramūnas Godeliauskas.

19. Dėl inžinerinės infrastruktūros vystymo plano vėjo jėgainių parko statybai Rokiškio rajono savivaldybėje patvirtinimo. Pranešėja – Architektūros ir paveldosaugos skyriaus vyriausioji specialistė Ingrida Trumpaitė.

20. Dėl Rokiškio kultūros centro teikiamų mokamų paslaugų sąrašo ir įkainių patvirtinimo. Pranešėjas – Aurimas Laužadis.

T e i k i u išklausyti:

1. Savivaldybės tarybos narių paklausimus ir pasisakymus.

2. Lietuvos Respublikos Seimo narių pasisakymus.

 

Komentarai

Jūsų el. paštas
 
 

Rašyti komentarą

Jūsų vardas:
Komentaras:
 
Apsaugos kodas:
secimg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kaip mus rasti?

Respublikos g. 94, LT-42136, Rokiškis Tel. (8 458) 71 233, faks. (8 458) 71 420 Biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre Įmonės kodas 188772248

Aktuali informacija

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „elektroniniai valdzios vartai“

 

 

 

 

 

 

 

DARBO LAIKAS

Pirmadienį, antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį — nuo 8 val. iki 17 val. Penktadienį — nuo 8 val. iki 15 val. 45 min. Pietų pertraukos laikas — nuo 12 val. iki 12 val. 45 min.

©2015 Rokiškis Sprendimas: Fresh Media. Naudojama EasyWeb 3.2 sistema