Respublikos g. 94, LT-42136, Rokiškis Tel. (8 458) 71 233, faks. (8 458) 71 420. Įstaigos kodas 188772248

Naujienos

Gyventojams

Turistams

Verslininkams

Gyvenimo atvejais

 

Naujienos

Spausdinti

2020-ieji - bendruomenių metai

2019-11-07

Tikslas – stiprios bendruomenės


Rajono vadovo susitikimą pradėjo siūlydamas 2020-uosius metus oficialiai paskelbti bendruomenių metais. „Norisi, kad bendruomenės dar labiau sustiprėtų. Stiprėtų ne tik pačios viduje, bet ir užmegstų glaudesnius tarpusavio ryšius dalindamosi gerąja patirtimi, idėjomis, kartu galėtų rengti ir dalyvauti renginiuose. Skelbdami kitus metus bendruomeniškais, norime sužinoti, kaip galime prisidėti prie jų veiklos stiprinimo, išsiaiškinti poreikius, lūkesčius ir išgirsti rūpesčius, kuriais gyvena. Galiu pasidžiaugti, kad nemažai teko lankytis bendruomenėse, kuriose vyrauja puikus mikroklimatas. Ir tai visai nepriklauso nuo bendruomenės dydžio. Viskas priklauso nuo žmonių, kuriems rūpi, kaip ir kokioje aplinkoje mes gyvename. Juk ir Rokiškio kraštas - viena didelė bendruomenė“, - kalbėjo R. Godeliauskas.

Pasiūlymus ir norus bendruomenių atstovai yra raginami pateikti Vietos veiklos grupei, kuri, juos susisteminusi, perduos rajono vadovams.


Dėmesys – vyresniems gyventojams


Diskusijos metu bendruomenių nariai išsakė keletą problemų. Viena jų – senyvų žmonių, kurie savo jėgomis negali atvykti į organizuojamą šventę, pavežėjimas. „Jau netrukus, lapkričio 29 d. įvyks pirmosios Lietuvoje kalėdinės eglutės įžiebimas ir baigiamuoju akordu perduosime Lietuvos kultūros sostinės titulą Trakams. Ieškosime būdų, kad ne tik rokiškėnai, bet ir atokiau gyvenantys žmonės turėtų galimybę atvykti pasižiūrėti įspūdingo renginio ir saugiai grįžti namo. Ir, manau, kad tokios galimybės lankytis didžiuosiuose miesto renginiuose turėtų būti sudaromos nuolat“, - teigė rajono meras. R. Godeliauskas priminė bendruomenėms, kad turint klausimų, iškylant problemoms ar nesusikalbėjimas, bendruomenių atstovai rašytų, skambintų ir apie tai praneštų, nes tik bendraujant ir kalbant atrandama išeitis ir kompromisas.


Už komunalines paslaugas mokėti neteks


Vienas pagrindinių klausimų – bendruomenių panaudos sutartimi valdomos patalpos, už kurių komunalinius mokesčius bendruomenėms, vykdančioms veiklą, nereikės mokėti. „Lietuvos Respublikos strateginiuose dokumentuose ir kai kuriuose įstatymuose įtvirtinta kryptis, kad daugelį viešųjų paslaugų gali sėkmingai teikti ir nevalstybinis sektorius. Jau yra savivaldybių, kurios kai kurias viešąsias paslaugas yra perdavusios bendruomenėms. Siūlyčiau ir mūsų bendruomenėms apsvarstyti tokią galimybę“, - pasiūlymą pateikė meras.

Tai buvo pirmasis toks susitikimas, tačiau meras įsitikinęs, kad dialogas ir toliau būtinas stiprinant ryšius su bendruomenėmis ir patikino, kad tokių susitikimų bus dar ne vienas.

 

 
 
 
 

Kaip mus rasti?

Respublikos g. 94, LT-42136, Rokiškis Tel. (8 458) 71 233, faks. (8 458) 71 420 Biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre Įmonės kodas 188772248

Aktuali informacija

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „elektroniniai valdzios vartai“

 

 

 

 

 

 

 

DARBO LAIKAS

Pirmadienį, antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį — nuo 8 val. iki 17 val. Penktadienį — nuo 8 val. iki 15 val. 45 min. Pietų pertraukos laikas — nuo 12 val. iki 12 val. 45 min.

©2015 Rokiškis Sprendimas: Fresh Media. Naudojama EasyWeb 3.2 sistema